MOJAPOLIKLINIKA

Informujte sa o prenájme:

0911 669 062

člen skupiny

O PROJEKTE

Cieľom projektu Moja Poliklinika Bottova v Martine je priniesť lekárskej verejnosti moderné priestory pre výkon svojej zdravotníckej profesie. Projekt bol pripravovaný tak, aby spĺňal všetky zákonné povinnosti a zároveň kráčal s dobou v oblasti technológií a ekológie.

 

Poliklinika je navrhnutá, aby pôsobila nerušivo a rešpektovala okolitú výstavbu. Po jej dokončení poskytne priestor pre lekáreň a 16 ambulancií.

 

Výhodou pre nájomcov je možnosť prispôsobenia si priestorov a rozvodov vody, elektriny podľa ich požiadaviek.

From finding the best landscape design ideas or inspiration to maintaining your dream yard, the landscaping tips and design ideas below will keep you moving in the right direction. Go Green.

Landscape plans for drainage problems may also entail planting beds away from the home’s foundation, or installing downspouts complete with extensions or with access to perimeter drains.

Spoznajte výhody novej polikliniky

Prispôsobenie ambulancie

na mieru

AMBULANCIE

AKO STVORENÉ

PRE VÁS

Nepremeškajte príležitosť a stante sa súčasťou modernej polikliniky, kde môžete naplno vykonávať svoju profesiu bez starostí, skrytých záväzkov a s radosťou.

Vyhradené parkovanie

pre lekárov

Moderné čakárne

pre pacientov

Moderná lekáreň

v poliklinike

Technológie pre

manažment pacienta

Ekologické riešenia

a veľa zelene

LOKALITA

Ako názov prezrádza, poliklinika sa bude nachádzať na ul. Bottova v Martine. Po jej dokončení sa stane aktívnou súčasťou zdravotníckej časti Martina v tesnej blízkosti Univerzitnej nemocnice a iných zdravotníckych zariadení čo zvyšuje komfort pacienta.

 

Lokalita je s výbornou dopravnou dostupnosťou tak verejnou hromadnou dopravou, autom, bicyklom ako aj peši.

PREDSTAVTE SI

Je bežný pracovný deň a Vy prichádzate do práce. Nemáte problém zaparkovať, lebo máte vlastné vyhradené parkovanie za rampou.

 

Po vstupe do budovy sa Vám pozdraví recepčná a požiada Vás o výber obedu z ponuky reštaurácií, Vy si vyberiete a idete ďalej. Moderný výťah Vás dopraví na poschodie s Vašou ambulanciou. Ako prvé si všímate výhľad z čakárne na Martinské hole. Pacienti v čakárni sú tak zaujatí seriálom v TV, že si ani nevšímajú ako prechádzate do ambulantnej časti. Vchádzate do svojej novej ambulancie, teplota presne tak ako Vám to vyhovuje - vďaka modernej vzduchotechnike. Púštate sa do práce, len nostalgicky spomínate na časy keď ste mali problém s internetom. Vďaka informačnému systému máte presný prehľad kto Vám sedí v čakárni a aký máte dnes program. Ľahšie sa Vám organizuje práca a deň beží omnoho rýchlejšie. Zrazu Vám zaklope recepčná - doniesla Vám obed, ktorý ste si objednali. Kedysi ste sa nestíhali ani najesť, dnes Vám obed doniesli a vychutnávate si ho mimo Vašej ambulancie v kuchynke.

 

Deň ubehol ako voda a Vy ste radi, že ste sa rozhodli prenajať ambulanciu v Moja Poliklinika Bottova.